Araştıran,okuyan,soran soruşturan 2 çocuklu annenin işinize yarar,hoşunuza gider, ilginizi çeker dedikleri...

23 Ocak 2011 Pazar

Bugs Bunny ve Arkadaşları Sirkte

İşte kaçırılmayacak, çocuklarımızla beraber keyifli vakit geçirebileceğimiz harika bir etkinlik, Bugs Bunny ve arkadaşları Ülker Smartt ile sirkte. Hem de 7 ilde çocuklarla buluşacak.


İşte bilgiler;
Ülker Smartt’ın üçüncü yılına giren ve geleneksel hale gelen yarı yıl gösterileri, çocukların dünyasını renklendirmeye devam ediyor. Ülker Smartt; Bugs Bunny, Tweety, Sylvester, Tazmanya Canavarı ve Daffy Duck’ın da katıldığı Barselona Sirki’yle beraber Türk çocuklarını eğlenceye doyuracak.

Sevimli kahramanlar Bugs Bunny ve arkadaşları; Ülker Smartt sponsorluğunda dünyanın en ünlü sirklerinden Barselona Sirki’yle birlikte Türkiye’ye geliyor. “Bugs Bunny ve Arkadaşları Sirkte” organizasyonu, 28 Ocak-13 Şubat 2011 tarihleri arasında İstanbul’da gösterilerine başlayacak, sonraki günlerde farklı tarihlerde Bursa, İzmir, Ankara, Kayseri, Adana ve Mersin olmak üzere yedi ilde çocuklar ve aileleriyle buluşacak.

Barselona Sirki’ndeki gösteriler, Ülker Smartt için yeniden tasarlandı. Sirkte çocukların çok sevdiği ve izlemekten keyif aldığı sevimli hayvanlar bir araya getirildi. Penguenler, foklar, papağanlar, atlar, köpekler ve maymunlar… Akrobasi grubu, denge gösterisi, jonglör ve palyaço… Şaşırtan, güldüren, eğlendiren muhteşem gösteriler… Bu nefes kesen gösterilerin içinde, Bugs Bunny, Tweety, Sylvester, Taz ve Daffy… Çocuklar evlerine unutulmaz anılarla dönecekler.

7 ilde 163 gösteri

2009 yılında “Bugs Bunny Buzda”, 2010 yılında “Bugs Bunny ve arkadaşları Basket Show” ile çocukların yarı yıl tatilini renklendiren Ülker Smartt bu sene de daha uzun bir süreyi ve daha fazla ili kapsayacak şekilde 28 Ocak-15 Mayıs tarihleri arasında 7 ilde 163 gösteri ile çocuklara ulaşacak.

Ülker Smartt’ın ana sponsorluğunda Türkiye'ye gelen Bugs Bunny ve Arkadaşları Sirkte gösterisinde 3.5 ay boyunca çocuklar aileleriyle birlikte bambaşka bir dünyada, büyüleyici bir yolculuğa çıkacaklar.


Gösterinin gittiği iller ve tarihleri şöyle:


28 Ocak-13 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da,


18 Şubat-27 Şubat tarihleri arasında Bursa’da,


4 Mart-13 Mart tarihleri arasında İzmir’de,


18 Mart-27 Mart tarihleri arasında Ankara’da,


1 Nisan-10 Nisan tarihleri arasında Kayseri’de,


15 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında Adana’da,


5 Mayıs-15 Mayıs tarihleri arasında Mersin’de seyirciyle buluşacak.

Biletler Biletix' de... İstanbul biletleri satışa çıkmış bile :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder