Araştıran,okuyan,soran soruşturan 2 çocuklu annenin işinize yarar,hoşunuza gider, ilginizi çeker dedikleri...

21 Kasım 2011 Pazartesi

Breathe Right Çocuklar İçin Burun Bandı

Çocuklar İçin (5 - 12 yaş)

Breathe Right ile çocuklar nefes alıyor.

Soğuk algınlığı ve alerji burun tıkanıklığına, burun tıkanıklığı da uyku düzeninin bozulmasına yol açıyor. Uykusunu iyi alamayan çocuklar, ertesi gün okulda konsantrasyon güçlüğü çekiyor. Breathe Right Çocuklar İçin Burun Bandı, çocukların daha iyi uyuması için ilaç içermeyen, yan etkisiz bir çözüm sunuyor. Kasım ayından itibaren raflarda bulabileceğiniz Breathe Right Çocuklar İçin Burun Bandı, patentli özel tasarımıyla burun hava kanallarını açarak çocukların daha rahat nefes almasını sağlıyor. Çocukların hassas cildine uygun tasarlanan Breathe Right Çocuklar İçin Burun Bandı, iki farklı rengi ve eğlenceli tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Gece uykusu, konsantrasyon ve performans üzerinde önemli bir etkiye sahip. Burun tıkanıklığı yüzünden uykusu sürekli kesilen çocuklar, okulda konsantrasyon güçlüğü yaşayabiliyor. Bu sebeple çocukların burun tıkanıklığı yaşaması tüm ailenin uykusunu kaçırıyor.

Dünyada milyonlarca insanın daha rahat nefes daha iyi bir uyku için tercihi olan Breathe Right, şimdi de Breathe Right Çocuklar İçin Burun Bandı’nı geliştirdi. Anında rahatlama sağlayan yeni Breathe Right Çocuklar İçin Burun Bandı, burun hava kanallarını açarak rahat nefes alınmasına yardımcı oluyor. Soğuk algınlığı veya alerjilere bağlı burun tıkanıklığında anında rahatlama sağlıyor. Ağız yerine burundan nefes alınmasına olanak vererek horlamayı azaltıyor.

Fiyat: 15,50 TL

Bilgiler buradan

2 yorum:

  1. Çocuklar için olanı aldım buruna yapışmıyor.Kullanma talımatına birebir uyduğum halde ilk önce yapışıyor 1 dakika sonra düşüyor.Breathe Right Çocuklar İçin Burun Bandını boşuna alıpta paranızı çöpe atmayın ve çocuğunuzu ağlatmayın.

    YanıtlaSil
  2. katılıyorum hem babam kendine hem bana hem anneme ve hem ablama aldı düşündenize 15 degil60 tl araya gitti

    YanıtlaSil