Araştıran,okuyan,soran soruşturan 2 çocuklu annenin işinize yarar,hoşunuza gider, ilginizi çeker dedikleri...

28 Aralık 2010 Salı

Pinokyo Çocuk Müzikali


İşte sonunda Ankara'da da gösterime girecek çok güzel bir müzikal. Hem de sadece Ankara değil, Bursa, İzmir ve İstanbul'da da izlenebilecek.


İşte müzikal ile ilgili ayrıntılı bilgiler.
KALBİNİ ARAYAN TAHTA BİR ÇOCUK: PİNOKYO

Hiç eskimeyen bir hikaye, müzikle ve dansla geliyor!

Her yarı yıl tatilinde, çocukların hayal dünyasında yeni bir pencere açan BKM, şimdi de günümüz çocuklarını Pinokyo ile tanıştırıyor. Carlo Collodini’nin bir asırdır, nesilden nesile anlatılan kukla çocuğunun hikayesi, 21. Yüzyıl çocukları için rengarenk dekor ve kostümlerle, birbirinden hareketli şarkılar eşliğinde sahnelenecek!

28 Ocak - 20 Şubat tarihleri arasında Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa’da sahnelenecek olan ödüllü müzikal, klasik hikayedeki tüm macerayı şarkılar ve danslarla sahneye taşıyacak.

Gösterinin Konusu:
Tahtadan kuklalar yaparak geçimini sağlayan Geppetto usta, bir gece yine kukla yaparken, küçük bir oğlu olmasını diler. Tam o sırada orada bulunan Mavi Peri de Geppetto’nun son yaptığı kukla olan Pinokyo'ya hayat verir. Fakat Mavi Peri’nin şartları vardır: Pinokyo iyilik ve kötülük arasındaki farkı öğrenir ve iyi bir çocuk olursa gerçek bir kalbi olacaktır! Bir de her yalan söylediğinde küçük tahtadan burnu uzayacaktır!

Gösteri Tarihleri:

28 - 30 Ocak Ankara Arena

02 - 06 Şubat İstanbul Kongre Merkezi

11 - 13 Şubat İzmir Karşıyaka Spor Salonu

16 - 20 Şubat Bursa Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu
 
Biletler için tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder